نمایش کشویی دسته های محصول با YITH WooCommerce Category Accordion

نمایش کشویی دسته های محصول با YITH WooCommerce Category Accordion

سلام دوستان؛

همانطور که گفتیم بهترین راه برای جذب مشتری، ایجاد دسترسی های آسان می باشد. این دسترسی های آسان و سریع بخش های مختلفی را شامل می شود به عنوان مثال فیلتر قیمت، فیلتر محصولات، ایجاد اسلایدرهایی کوچک از محصولات و بسیاری موارد دیگر که به آن پرداخته شد.
حال بیایید کمی به دسته بندی های محصولاتمان فکر کنیم! به نظر می رسید تمام اهمیت محصول از دسته بندی های آن نشات می گیرد. زیرا تا دسته ی محصولی مشخص نباشد چطور می توان تعیین کرد محصول مورد نظر برای چه بخشی است و سرگروه و زیر گروه های آن چه هستند؟ البته نه تنها این موضوع در فروشگاه اینترنتی اهمیت دارد بلکه در سایر وبسایت ها حائز اهمیت است.
از صحبت هایی که مطرح شد، مشخص است که می خواهیم به دسته بندی ها اهمیت دهیم و برای آن ها کاری کنیم. با روشی زیبا و کاربردی تصمیم داریم که دسته بندی های محصولات خود را به شکل کشویی یا آکاردئونی در بخشی از سایت به عنوان دسترسی سریع قرار دهیم.
پس در آموزش ووکامرس امروز ما را همراهی کنید…

افزونه YITH WooCommerce Category Accordion

با کمک افزونه ی YITH WooCommerce Category Accordion می توانیم دسته بندی های محصولات ووکامرس را به صورت کشویی نمایش دهید. البته اگر شما فروشگاه خود را در کنار یک سایت نصب کرده اید، این افزونه امکان اضافه کردن دسته های معمولی وردپرس را نیز به شما خواهد داد.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. افزونه را فعال می کنیم. با توجه به فعالیت تمامی افزونه های yith در گزینه ی yith plugins می توانید افزونه ی مورد نظر را بیابید. اما تنظیمات آن مخصوص قسمت پرمیوم است. پس با آن کاری نداریم.

برای فعال کردن و نمایش دسته بندی ها به صورت کشویی به بخش نمایش و ابزارک ها مراجعه می کنیم. در بخش ابزارک ها، ابزارک “YITH WooCommerce Category Accordion” را یافته و به بخشی که می خواهید در آنجا نمایش داده شود، منتقل می کنیم.

عنوان مناسبی برای افزونه مشخص می کنیم و سپس بخش هایی را که می خواهیم در فهرست کشویی نمایش داده شود را علامت میزنیم. تنظیمات را ذخیره کرده و نتیجه را مشاهده می کنیم…

جمع بندی!

اگر می خواهید دسته بندی محصولات خود را برای مشتریان فروشگاه اینترنتی به نمایش بگذارید تا به راحتی به محصولات دست یابند می توانید به شکل فهرست کشویی آن ها را ایجاد کنید که هم فضای کمتری بگیرد و هم ظاهر بهتری داشته باشد.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Category Accordion

 

منبع: همیاروردپرس

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *