نمایش تصاویر موجود در گالری با افزونه lightbox وردپرس

نمایش تصاویر موجود در گالری با افزونه lightbox وردپرس

سلام دوستان!

معمولا در تمامی وبسایت ها تصاویری موجود است که می خواهیم آنها را به گونه ای زیبا به نمایش بگذاریم. حتما تا به حال دیده اید که با کلیک روی تصاویر آنها به صورت لایت باکس باز شده و به نمایش در می آیند. این امکان در وردپرس نیز موجود است و افزونه های قوی و متعددی برای آن ایجاد شده است.
یکی از قوی ترین افزونه ها در این زمینه افزونه lightbox وردپرس می باشد که طرفداران فراوانی نیز دارد.
این افزونه بسیار سبک و ساده است و به راحتی قابل نصب و استفاده می باشد. اگر موافق هستید امروز به نصب و بررسی افزونه lightbox وردپرس می پردازیم.

نمایش تصاویر موجود در گالری با افزونه lightbox وردپرس

افزونه lightbox وردپرس با یک کلیک در پیشخوان وردپرس شما نصب می شود. سپس آن را فعال کنید. حال از بخش تنظیمات گزینه ای با عنوان “lightbox gallery” مشاهده می کنید.با کلیک بر روی آن می توانید به بخش تنظیمات افزونه lightbox وردپرس منتقل شوید.

Lightbox Gallery Options

افزونه lightbox وردپرس تنها تنظیماتی که دارد همین صفحه است. شما می توانید هر بخش را با توجه به صلاح خود تنظیم کنید. اما دو موردی که دور آن خط قرمز کشیده شده را حتما تعیین کنید. یعنی آن را روی small، medium یا large قرار دهید.
حال تنظیمات را ذخیره کنید. برای اینکه تصاویر را به صورت لایت باکس مشاهده کنید باید آنها را به صورت یک گالری بسازید. برای اینکار در نوشته ها یا برگه ها روی افزودن پرونده ی چند رسانه ای کلیک کرده و گالری خود را بسازید…

نتیجه ی نهایی

در نهایت با کلیک روی هر تصویر، حالت لایت باکس را مشاهده خواهید کرد:

بدین صورت می توانید تصاویر وبسایت وردپرسی را با کمک افزونه lightbox وردپرس به صورت لایت باکس نمایش دهید.

دانلود افزونه ی Lightbox Gallery

 

منبع: همیاروردپرس

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *