توضیحات تکمیلی محصولات در ووکامرس

توضیحات تکمیلی محصولات در ووکامرس

سلام؛

در صفحه ی مخصوص به افزودن محصولات دو بخش مختلف برای توضیحات تعبیه شده که یکی برای توضیحات تکمیلی است و دیگری برای توضیحات کوتاه است که ما پیشنهاد کردیم حتما بخش توضیحات کوتاه و خلاصه را پر کنید زیرا معمولا کاربران حوصله ی خواندن مطالب طولانی را ندارند و دوست دارند چکیده ای از مطالب را داشته باشند تا اطلاعات کلی را از محصول بدست آورند. پس بهتر است در بخش توضیحات کوتاه از حرف اضافه پرهیز کنید و دقیقا اطلاعات اصلی را وارد کنید تا کاربر در عرض چند ثانیه متوجه شود که این محصول چیست و چه کاربردی دارد.
حال ممکن است بعضی از کاربران با توجه به نوع محصول خود به بخش دیگری جهت توضیحات تکمیلی نیازمند باشند تا اطلاعاتی مانند توضیحات خاص برای یک محصول، موارد ویژه، فیلم های آموزشی و… را ارائه دهند. مانعی نیست!
در سری آموزش ووکامرس این جلسه قصد داریم با افزونه ای آشنا شویم که بخشی برای توضیحات تکمیلی در اختیار ما قرار می دهد.

افزونه ی woocommerce custom product tabs lite

با کمک این افزونه می توانیم تب دیگری به بخش محصولات اضافه کنیم تا اگر به عنوان مثال محصول ما نکات دیگری را شامل می شود به آن بیافزاییم.
افزونه را در پیشخوان وردپرس نصب و سپس فعال می کنیم. بعد از آن به بخش ویرایش یکی از محصولات می رویم.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید گزینه ای با عنوان “Custom Tab” به بخش اطلاعات محصول اضافه شده که دارای دو قسمت عنوان و محتوا می باشد. شما می توانید اطلاعات تکمیلی یا نکات مربوط به محصول را در اینجا وارد کنید.

همانطور که میبینید تبی با توجه به عنوانی که مشخص کردیم به محصول اضافه شد.

نکته!!! شما در بخش توضیحات تکمیلی می توانید از کد اچ تی ام ال نیز استفاده کنید!

جمع بندی!

گاهی اوقات پیش می آید که برای یک محصول می خواهید نکاتی را اضافه کنید و توضیحات تکمیلی دارید که می خواهید به صورت جداگانه در یک تب قرار گیرند! افزونه ای در ووکامرس موجود است که این امکان را به شما عزیزان می دهد. با خواندن محتوای این جلسه می توانید افزونه را نصب و با آن کار کنید.

متشکرم که ما را همراهی می کنید!

دانلود افزونه woocommerce custom product tabs lite

منبع: همیاروردپرس

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *