قوانین فروش محصول در دست چین وب

محصولی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود کنید و یک عمر از فروش محصول خود کسب درآمد کنید. این مدل تجاری ساده راهی است که دست چین وب برای کسب درآمد در اختیار فروشندگان خود قرار می دهد.

یک نکته کلیدی در افزایش فروش:

اگر می خواهید محصولتان به مرور زمان نیز فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد، راهنمای کامل و دقیقی را برای آن آماده کنید، از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید و در سریع ترین زمان ممکن نسخه های به روزرسانی شده را در اختیار ایشان قرار دهید.

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب دست چین وب برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در دست چین وب بپذیرد و امضای این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، دست چین وب می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

در دست چین وب محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی و بومی نموده باشد.

محصول شما باید ویژگی های زیر را داشته باشد :

  1. محصولاتی که در دست چین قرار می گیرند به هیچ وجه نباید کپی از سایت یا فروشگاه دیگری باشند.
  2. یک عنوان مناسب و مرتبط با محصولتان انتخاب کنید .
  3. برای هر محصول باید یک کاور در سایز بزرگ ( 420*820) برای نمایش در صفحه محصول متناسب با پوسته تهیه شود. (مانند تصویر زیر)

4. در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در دست چین عرضه کند به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به دست چین تعلق می‌گیرد. در صورتی که فروشنده علاوه بر سایت دست چین یا سایت شخصی خود، محصول یا محصولاتی را در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه کند، حتی اگر آن محصول در دست چین توسط ایشان عرضه نشده باشد، ۳۰% از سهم مشارکت فروش کلیه محصولات وی کسر و سهم فروشنده از هر فروش ۵۰% خواهد بود.

5.در یک تعریف مختصر و مفید محصول خود را برای کاربران سایت معرفی کنید .

سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.

6. ده ویژگی برتر محصول خود را ذکر کنید .

7. مشخصات محصول خود را ذکر کنید.

8. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در دست چین را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان دست چین به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

9. پیشنهاد میکنیم برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری محصولاتتان برخی محصولات خود را به عنوان رایگان در دست چین قرار دهید.